Říjen 2011

Viktor Shvets: "Tohle je do nebe volaící cynismus!"

30. října 2011 v 9:24 | posted by Snooki |  Articles
Viktor Shvets, bývalý právník Spojených energetických systémů Ukrajiny, prohlásil, že znovuotevření procesu proti Oleksandru Tymoshenko a Hennadiy Tymoshenko je pouze politická msta Yulii Tymoshenkové.
"Pro mě, jako pro právníka je tohle do nebe volající cynismus a jasně to dokazuje, že celý ten procest je politicky vedená štvanice na Tymoshenkovou. Prezident chce pouze odstranit svého nejnebezpečnějšího konkurenta" řekla Shvets.
Uvedl také, že věci týkající se UESU byly definitivně uzavřeny Nejvyšším soudem v roce 2004.
"Nejsou žádné důvody k tomu, proces znovu otevřít. Celá ty léta nikdo proti rozhodnutí soudu nic nenamítal. Najednou, když prezident vidí, že Tymoshenkovou nemůže položot, tak tahá nesmyslné věci" dodal Shvets.
Kolega Yulie Tymoshenko Oleksandr Turchynov také řekl, že Ukrajina i nadále útočí na Yulii Tymoshenko a nedbá doporučení a proseb ostatních předních a velmi mocných států.

Avatars 02

30. října 2011 v 7:41 | posted by Snooki |  News, Updates
Když jsembyla pryč, tak jsem udělaladalšíchdevět avatarů. Vím, že nejsou uplně nejlepší, ale doufám, že se vám líbí ;-) Je jich devět, tak se kdyžtak podívejte do GRAPHIC CENTER.

Tymoshenková zvolena Nejvlivnější ženou Ukrajiny!

28. října 2011 v 14:04 | posted by Snooki |  Articles
Časopis Focus vydal v roce 2011 opět žebříček 100 nejvlivnějších žen Ukrajiny!
Překvapivě zařadil Yulii Tymoshenko již pátým rokem na první místo a to i za této situace. Yulii moc gratuluju a jsem za to hodně ráda :))

Vstup do EU? Po splnění dvou zásadních podmínek!

28. října 2011 v 13:44 | posted by Snooki |  Articles
images.jpeg
Evropská parlament jedna ve Ukrajina a podpořil Martense v tom, že by měla být Tymoshenková okamžitě propuštěna a Ukrajina jí musí umožnit účast na nadcházejích volbách. Jinak nemůže být považována za demokratický stát a její vstup do EU není možný, pokud nebudou tyto podmínky splněny.
E. parlament i potvrdil, že odsouzení Tymoshenkové je jasné porušení lidských práv a že se Ukrajina tímto vrátila do sovětských časů. Evropský parlament nejednal jen kvůli Tymoshenkové poprvé. První mimořádné jednání proběhlo už 12.řijna. Parlament rovněž vložil do podmínek pro přijetí Ukrajiny do EU tyto rozhodnutí - propuštění a možnost zůčastnit se nadcházejících voleb. Je to poprvé co si EU dala takto zvláštní podmínky pro vstup do EU.

Martens: Vyjednávání s EU? Ano, ale až bude propuštěna Tymoshenková!

28. října 2011 v 13:38 | posted by Snooki |  Articles
untitled-1.jpg
Objevila se další velmi zajímavá informace z EU.
Předseda Evropské lidové strany Martens přišel s rozhodnutím, že spolupráce mezi Ukrajinou a Evropskou Unií je možná, pouze za podmínek, že bude propuštěná Yulia Tymoshenková a další političtí vězni a že Ukrajina umožní Tymoshenkové plnou účast na nadcházejících volbách.
Přímo řekl: "Ano, spolupráce mezi námi a Ukrajinou ano - ale má to jisté podmínky. A jednání s prezidentem Janukovyčem? Také, proč ne. Ale musí být propuštěna Yulia Tymoshenko a další političní vězni a paní Tymoshenko musí být umožněna účast v nadcházejících volbách. Pokud Ukrajina tyto podmínky nesplní, tak vyjednávání mezi námi a Eu opravdu není možné."

News (24.10-26.10)

28. října 2011 v 13:34 | posted by Snooki |  Articles
Rozhodla jsem, že vám nebudu překládat celé články, které byly vydány za dobu co se tu nic nedělo díky mé nepřítomnosti, ale jeslikož už to jsou články v podstatě neaktuální, tak přeložím, jen to nejpodstatnější z nich.
_______________________________
(24.10) Oleksandr Tuchynov opět prohlásil, že všechny procesy vedené proti Tymoshenkové jsou jen msta prezidenta Janukovyče a sám sebe se ptá, že je velmi zajímavé, že jakmile začal nátlak na prezidenta z různých Evropských i zámořských zemí, tak je ticho po pěšině. Že by strach?
_______________________________
Odvolání Tymoshenkové by mělo být řešeno nejdříve za šest týdnů, oznámil Kyjevský soud, který se bude případem zabývat. po tomto prohlášení se začaly tvořit spekulace, že se opět jedná jen o hraní o čas ze strany prezidenta. Případ by měl být projednávám tzv. rychlosoudem. Je to zrychlená forma soudu, kde nebudou svědci vyslýchání tak důkladně, ale pouze oreintačně.
______________________________
Ukrajina otevírá další proces proti Tymoshenkové, ve kterém nepůjde jen o ní, ale i o jejího manžela Oleksandra Tymoshenko. Soud se bude snažit zvrátit rozhodnutí z roku 2001, že jsou oba manželé nevinní ve věci Spojených Eenergetických systémů Ukrajiny. Celá věc je brána jako pokus zlomit silnou vůli Tymoshenkové tím, že prezident se bude snažit nyní odklidit její velkou oporu - její rodinu a blízké spolupracovníky. Do případu je zapojen i otec Oleksandra tymoshenko Hennedi Tymoshenko, který je Yulii také velkou oporou. Právníci se brání tím, že tyto případy byly uzavřen Nejvyšším soudem Ukrajiny a že tohle je pouze pokud prezidenta. Vidí, že Tymoshenkovou nedokáže zlomit, tak svoji agresi přenáší na její rodinu.
___________________________

Odvolání Tymoshenkové bylo podáno

28. října 2011 v 13:19 | posted by Snooki |  Articles
Olseksandr Turchynov konečně oznámil to, že Yulia Tymoshenko schválila finální verzi odvolání, podepsala a chystá je jí před soudu přes vězeňkou zprávu.
"Yulia Tymoshenko si sama ososobně odvolání přečetla, poupravila a dokončila ho. Poté ho stvrdila svým podpisem a předložila ho vězeňské zprávě. Je to totiž jediný způsob jak odvolání z vazby podat. Já, jako její právník, odvolání předložím přímo soudu. U této vlády musíme předpokládat vše - i to, že se její odvolání ztratí. Proto budou předloženy dvě.

*Tato zpráva byla aktuální pro 26.10.2011.

Visit to the Vatican, October 16, 2009

28. října 2011 v 13:00 | posted by Snooki |  News, Updates
A i dnes mám pro vás překrásný fotky. Tentokrát jsou z návštěvy Vatikánu. Na Ukrajině byla zakázána návštěva papeže, tak se za ním jela Yulia osobně podívat do Vatikánu. Ty fotky jsou neskutečně krásný a milý. Ona tam vypadá jak andílek(s rohama :D) :)*
• Yulia-Tymoshenko » Photogallery » Appearances » Visit to the Vatican, October 16, 2009

Bohun Military Lyceum, October 14 , 2009

27. října 2011 v 13:00 | posted by Snooki |  News, Updates
No koukám...stále krásnější a krásnější fotky. Tady je naše princezna na nějakém vojenském lyceum.
Strašně jí to slušelo - ona se umí vždycky tak krásně oblíknout a tohle není vyjímka. Je hezký, jak tam jsou z ní vždychni uplně *PUFF*! No já bych teda byla taky :DD Já jí někde potkat, tak jí chytím a už jí nepustím :D
• Yulia-Tymoshenko » Photogallery » Appearances » Bohun Military Lyceum, October 14 , 2009

"Z Ukrainoyu v Serci", Zaporizhzhya

26. října 2011 v 13:00 | posted by Snooki |  News, Updates
Další zastávka tour "S Ukrajinou v srdci". Olšem tady je Yulia prostě jako princezna. Má nádherný šaty a celkově je nádherná...jako vždy ;-) Prostě moje princezna ♥
• Yulia-Tymoshenko » Photogallery » Appearances » "Z Ukrainoyu v Serci", Zaporizhzhya

Zaporizka Sich. Island of Khortytsia October 10, 2009

25. října 2011 v 13:00 | posted by Snooki |  News, Updates
Tyhle fotky prostě miluju! Je na nich tak neskutečně miloučká :) Ty fotky s těma lidma, kde si s nima podává ruce a mluví s nima jsou nádherný! A když se kouká nahoru, tak vypadá taky krásně! Tahle holka má prostě styl ♥
• Yulia-Tymoshenko » Photogallery » Appearances » Zaporizka Sich. Island of Khortytsia October 10, 2009

Celebration of sanitary - epidemiological service

24. října 2011 v 13:00 | posted by Snooki |  News, Updates
Tak dnes mám pro vás fotky, na kterých jsem si poprvý všimla, jak je Yulia krásná z profilu. Má nádhernej tvar obličeje a celkově jí to tu moc sluší. Je to naše sluníčko ;-)
• Yulia-Tymoshenko » Photogallery » Appearances » Celebration of sanitary - epidemiological service

HIATUS |24.10-28.10|

23. října 2011 v 23:56 | posted by Snooki |  Site news
Zdravím vás :) Zítra, nebo-li dnes v 5:00 odjíždím do pátku pryč. Jen jsem vám to chtěla oznámit, aby jste nebyli překvapení mojí neaktivitou. Přednastavila jsem na každý den jeden článek s fotkama(krásnýma fotkama!!!). Abych upřímně řekla, tak se mi normálně bude stýskat po každodenním pouštěním videí s Yulií, koukání na její fotky, sledování novinek...:/ No ale co, vezu si kousek Yulie s sebou :) Za ten týden co budu pryč doufám, že přeložím konečně celý její životopis(je tak neskutečně dlouhej :D) a možná udělám i nějakou tu grafiku, ale to si myslím, že ne, protože budu mít jen notebook s touchpadem bez myši. N uvidíme...tak se tu mějte "tymoshenkovsky"(jako já :D) a v pátek jsem zase tu :-* :) ♥
PS: Házím vám sem ještě video, který naprosto miluju - hlavně ten začátek(Yulia Volodymyrivna Tymoshenkooooo! - to přijmení je prostě dokonalý!!! ♥) a pak ten song!!

Vlasenko: Nejsou důkazy, neexistuje jediná věc, která by usvědčovala nebo alespoň naznačovala vinu Tymoshenkové!

23. října 2011 v 18:01 | posted by Snooki |  Articles
Sergil Vlasenko, vedoucí právnické skupiny paní Tymoshenko uvedl, že v nově otevřeném případu se soudcem ve spojitosti s SESU, kde pracovala Yulia Tymoshenko jako ředitelka a momentálně je na ní uvalena další žaloba, je zvláštní už jen to, že vyšetřovatel, který má věc na starosti vlastně ani nebyl schopen sestavit a přečíst obvinění.

"Když začal vyšetřoval odříkávat část, kde mělo padnout obvinění, do celého textu se zamotal, začal opakovat věty, které padaly už dříve a obvinění tam vlastně nikdy nepadlo. řekl Vlasenko.

Řekl také, že jsou v usnesení závažné chyby: "Když jsme začali žádat o jasné vyjasnění otázky, bylo nám řečeno, že to nám nemůže zodpovědět. Podle našich informací Yulia Tymoshenko byla ve vedení SESU od roku 1997. Pracovala tam v letech 1995-1997. Vyšetřovatel uvedl, že tam pracovala v roce 2000. Když jsem se ho zeptal, jak k tomuto závěru došel, odpověděl mi na to: "Důkaz se najde později..." řekl Vlasenko.

"Formulování obvinění Yulia Tymoshenko bylo sepsáno, že se pokusila dluhy SESU přehodit na stát. Zeptali jsme se na nějaké tedy exitující dokumenty toto potvrzující. Bylo nám řečeno, že žádné neextistujou. Dostali jsme se kopii dopisu ministra financí a spravedlnosti, ve kterém jasně potvrzuje, že žádné státní záruky vydanné pro některou z povinností SESu vydány za fungování Tymoshenko nebyly! Když nejsou státní záruky, jak potom může být obvinění?! doplnil Vlasenko.

Vlasenko: Janukovyč pouze zastrašuje!

23. října 2011 v 17:50 | posted by Snooki |  Articles
Vedoucí právnického týmu Yulia Tymoshenko Sergej Vlasenko se domnívá, že procest s ex-soudcem Mykola Zamkovenko, který v roce 2001 propustil Yulii Tymoshenko z vazby je pouze tlak, který vytváří prezident Janukovyč na Kyjevský soud, ke kterému bude putovat odvolání paní Tymoshenko. Je to pouze zastrašování.

"Jsem přesvědčem, že vláda v čele s panem Janukovyčem chce jen ukázat soudci, který naše odvolání dostane, že má pouze dvě možnosti. Že buď sklopí oči a s potem stékajícím mu po čele hrůzou potvrdí rozsudek okresního soudu a nebo půjde ve stopách Zamkovenko a hrozí mu také trest, za správné rozhodnutí." řekla Vlasenko.

"Věřím, že tohle je jen zjevný nátlak na soud, který dostane naše odvolání. Je to další pokud ukázat celé Ukrajině a hlavně její justici, kdo je tady šéf - není to soudce, ale je to státní zástupce v čele s prezidentem." dodal Vlasenko.