Gahler: Janukovyč chce jen sprostě zlikvidovat Yulii Tymoshenko! Jde jen o mstu...

19. října 2011 v 19:53 | posted by Snooki |  Articles
Poslanec Evropského parlamentu Michael Gahler věří , že Ukrajinskému prezidentovi Viktoru Jakovyč jde více o to odstanit svou největší konkurentku Yulii Tymoshenko než o budoucnost, blaho a vstup Ukrajiny do EU.

"Je zřejmé, že hlavní zájem Janukovyče se odstanit z cesty paní Yulii Tymoshenkovou, aby mu nemohla konkurovat v příštích parlamentních a prezidentských volbách. On nemá hodnoty jako blaho a spravedlnost na Ukrajině, ale jeho zajímá jen vlastní podnikatelská činnost a vlastní properita! Z tohoto kroku vidí pouze výhody - může jakkoliv nakládat s majetkem a penězi státu a o to jediné mu jde! Má absolutní moc!"

Dále je přesvědčen, že Ukrajinský lid nedovolí vytvořit absolutní monopol na politické scéně a nedovolí věznění paní Tymoshenko. "Ukrajinský národ dal za pravdu paní Tymoshenko, že volny na Ukrajině byly zmanipulované, ovšem dal Janukovyčovi ještě jednu šanci, on jí ale sprostě zneužil k likvidaci paní Tymoshenko! Tento národ je na cestě do Evropy a další nepravosti ze strany Janukovyče nedovolí!" dodal Gahler.

Když byl Janukovyč na návštěvě v Bruselu, byo mu jasně řečeno: "Pokud se chystáte na změny v politickém režimu, dopředu to oznamte!" ale i toto porušil!

"Nemůžeme povolit Ukrajině vstup do Evropské Unie, protože by se natolik přiblížila Evropským zemím, že je to až nemyslitelné. Toto rozhodnutí jsme učini díky případu s paní Tymoshenkovou. Na ukrajině vládnou staré sovětské zvyky a je jasné, že u tohoto případu, jde jen o mstu ze strany prezidenta Janukovyče. Je to naprosto pobuřující a absurdní a natolik to snížilo pana Janukovyče, že je milion procent pod úrovní Evropských zemí. Toto my v EU nechceme!!!" dodal Gahler
 


Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 7:52 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama