News (24.10-26.10)

28. října 2011 v 13:34 | posted by Snooki |  Articles
Rozhodla jsem, že vám nebudu překládat celé články, které byly vydány za dobu co se tu nic nedělo díky mé nepřítomnosti, ale jeslikož už to jsou články v podstatě neaktuální, tak přeložím, jen to nejpodstatnější z nich.
_______________________________
(24.10) Oleksandr Tuchynov opět prohlásil, že všechny procesy vedené proti Tymoshenkové jsou jen msta prezidenta Janukovyče a sám sebe se ptá, že je velmi zajímavé, že jakmile začal nátlak na prezidenta z různých Evropských i zámořských zemí, tak je ticho po pěšině. Že by strach?
_______________________________
Odvolání Tymoshenkové by mělo být řešeno nejdříve za šest týdnů, oznámil Kyjevský soud, který se bude případem zabývat. po tomto prohlášení se začaly tvořit spekulace, že se opět jedná jen o hraní o čas ze strany prezidenta. Případ by měl být projednávám tzv. rychlosoudem. Je to zrychlená forma soudu, kde nebudou svědci vyslýchání tak důkladně, ale pouze oreintačně.
______________________________
Ukrajina otevírá další proces proti Tymoshenkové, ve kterém nepůjde jen o ní, ale i o jejího manžela Oleksandra Tymoshenko. Soud se bude snažit zvrátit rozhodnutí z roku 2001, že jsou oba manželé nevinní ve věci Spojených Eenergetických systémů Ukrajiny. Celá věc je brána jako pokus zlomit silnou vůli Tymoshenkové tím, že prezident se bude snažit nyní odklidit její velkou oporu - její rodinu a blízké spolupracovníky. Do případu je zapojen i otec Oleksandra tymoshenko Hennedi Tymoshenko, který je Yulii také velkou oporou. Právníci se brání tím, že tyto případy byly uzavřen Nejvyšším soudem Ukrajiny a že tohle je pouze pokud prezidenta. Vidí, že Tymoshenkovou nedokáže zlomit, tak svoji agresi přenáší na její rodinu.
___________________________
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama