Schiffer: "Naprosto nepřipustitelné..!"

19. října 2011 v 20:15 | posted by Snooki |  Articles
Francouzský spisovatel a filozov Daniel Salvatore Schiffer označil trest pro bývalou ukrajinskou premiérku Yulii Tymoshenko jako nepřijatelný! Proshlásil: "Tímto případem se Ukrajina bohužel vrátila do dob diktatury Stalina. Tohle jen politická čistka..."

Podobně posoudil i zatčení Tymoshenkové v soudní síni před vynesením verdiktu za hrubé porušení trestního práva. O tomto prohlásil: "Je to nespravedlivé a naprosto nepřiměřené!"
Dále řekl, že Janukyč není hoden tomu, vládnout v zemi, která aspiruje na vstup do Evropské Unie. "Nová obvinění proti paní Tymoshenkové jsou jen zoufalá snaha přesvědčit západ, který tvrdě odsoudil celý procest a hlavně prezidenta Janukovyče, že rozsudek z 11. řijna byl správný! Pan prezident se totiž velmi přepočítal...celý svět jde momentálně proti němu a stojí na straně paní Tymoshenko!".
Díky odsouzení paní Tymoshenkové se i FIFA rozhodla, že odmítá ořádat mistrovství světa ve fotbale na Ukrajině. Tomuto kroku dopomoh právě Daniel, který o tom FIFU přesvědčil a připravil tak o toto privilegion Ukrajinu. Daniel také navrhl právníkům Tymoshenkové aby podali odvolání k Nevyššímu soudu pro lidská práva ve Štrasburgu.
"Věřím, že soud uzná a bude požadovat okamžité propuštění paní Tymoshenko, tak jako celý svět!" dodal.
"Demokraté všech zemí spojte se! Ať už jste kdokoliv...podepiště tuto petici! Janukovyč jí pak bude muset předložit soudu a požadovat okamžité propuštění Tymoshenkové."
 


Komentáře

1 Susan Susan | E-mail | Web | 19. října 2011 v 20:27 | Reagovat

Moc hezký blog, opravdu moc se ti povedl :) A máš i krásný design :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama