Listopad 2011

Dnešek stejný jako včerejšek :)

19. listopadu 2011 v 7:27 | posted by Snooki
Všm co včera kde chtěli, tak jsem hlasovala. Pokud jsem nehlasovala, tak už jsem nemohl, protože jsem v té samé soutěži hlasovala již jednou. Tak se nezlobte. Pro dnešek to platí to samé. Když mi dáte ozdobu, ráda vám to oplatím nějakým hlasem.
PS: Na blog vám psát nebudu, že už jsem hlasovala, jeslikož těch komentářů je přeci jenom moc a zabere hroznýho času už jenom to hlasování.


Jerusalem, October 17-18, 2009

6. listopadu 2011 v 15:08 | posted by Snooki |  News, Updates
Takže, protože dneska nejsou žádné novinky a já mám před sebou zítra vyšetření, ze kterého jsem celkem dost nervózní, tak jsem vám dneska přidala pouze jeden článek a to fotky z návštěvy Jeruzaléma. Yulia tam byla na návštěvě hned po návštěvě Vatikánu. Hrozně jí to tam slušelo - hlavně ty fotky u tý zdi :)
• Yulia-Tymoshenko » Photogallery » Appearaces » Jerusalem, October 17-18, 2009

Yulia Tymoshenko: victory will be ours

5. listopadu 2011 v 15:13 | posted by Snooki |  Videogallery
Příznivci Yulie Tymoshenko jí byli "navštívit" u věznice, kde je Yulia držená.
Pokřikovali a celkově dost podporovali Tymoshenkovou a určitě jí tím dali hodně sil.
Ona na to reagovala slovy: "Držte se! Děkuji vám za podporu. Já mám sílu zvládnout vše. Vítězství bude naše! Sláva Ukrajině!". Tyto slova se dočkala velkému potlesku.
Zde máte video:

News | 5.11.2011

5. listopadu 2011 v 15:08 | posted by Snooki |  Articles
Mám pro vás novinky, které se udály za dobu mé další nepřítomnosti. Je jich spousta!
Petro Andrushko zpochybnil rozsudek se celé vyšetřování "plynové kauzy". Soud prý nedbal vůbec na nic. Chyby v řízení začaly už u vznesení obvinění a táhly se celým procesem. I vyměřený trest neodpovídá tomu o čem se jedná. V procesu prý ani není přesně definováno, kterou pravomoc tedy vlastne Yulia Tymoshenko překročila. Soud jasně ignoroval všecny důkazy o nevinně Tymoshenkové a vůbec je nepřipustil do soudního procesu. Soudní řízení bylo viditelně jednostranné.
Velká Británie se přidala k dalším státům, které vydali prohlášení, že Ukrajinu naléhavě žádají aby propustila Yulii Tymoshenko. Pokud se prý toto nestane, Británie okamžitě přestane Ukrajině pomáhat ve věcech ve kterých jí doposud podporovala a pomáhala. Pokud se chce začlenit do EU, musí ukázat, že je na úrovni Evropských zemí. Velká Británie také upozornila na to, že stále více států světa ke k této záežitosti staví uplně stejně, ale bohužel Ukrajina dělá, že je neslyší. Podle Británie Tymoshenková dala jasně najevo během Oranžové revoluce, že je schopná v zemi budovat demokracii a toto je rozhodující čas pro Ukrajinu. Pokud by dále pokračovali v jejím zadržování, bude to vést k dalším protestům a nepokojům na Ukrajině.
Yulia Tymoshenko poslala z vazby dopis Hillary Clinton. Jednalo se kondolekci, ve které vyjadřovala Tymoshenková soustrast po smrti matky Clintonové, která zamřela ve věku 92 let. Text kondolence:
"Jsem strašně smutná z dění okolo Vaší matky a tak chci Vm a celé Vaší rodině vyjádřit upřímnou soustrast. Z toho, co jsem se dozvěděla, Vaše matka překonala hodně útrab ve svém životě, byla to opravdu obdivuhodná žena. Obdivuji jí také proto, že byla zapojena do spousty charitativních akcí, které pomáhaly zanedbávaným a týraním dětem. Bylo to poslání, kterému zasvětila celý svůj život. Jsem na ní velmi hrdá. Chci, aby jste věděla, že budu mít Vás i celou Vaší rodinu v myšlenkách a budu se za Vás modlit".
Podle Annie Sugier je odsouzení Tymoshenkové pouze pokud odstranit obávaného soupeře. Podle Annie byla Tymoshenková výbornou premiérkou, která udělala mnoho efektivních a užitečných opatření ve věci ekonomiky. Pod jejím vedením ekonomika na Ukrajině prudce stoupla.
Rada Evropy opět žádala Kyjevský soud o setkání s bývalou Ukrajinskou premiérkou Yulií Tymoshenko ve vězení a žádost byla opět odmítnuta. Rada Evropy se vyjádřila tak, že je to opravdu nepřijatelné, ale že nadruhou stranu je to jasný důkaz o režimu, který tam vládne. Rada Evropy se i vyjádřila i tak, že soud musí umožnit Yulii Tymoshenko návštěvu jejího lékaře, což neudělal.