Site news

HIATUS |24.10-28.10|

23. října 2011 v 23:56 | posted by Snooki
Zdravím vás :) Zítra, nebo-li dnes v 5:00 odjíždím do pátku pryč. Jen jsem vám to chtěla oznámit, aby jste nebyli překvapení mojí neaktivitou. Přednastavila jsem na každý den jeden článek s fotkama(krásnýma fotkama!!!). Abych upřímně řekla, tak se mi normálně bude stýskat po každodenním pouštěním videí s Yulií, koukání na její fotky, sledování novinek...:/ No ale co, vezu si kousek Yulie s sebou :) Za ten týden co budu pryč doufám, že přeložím konečně celý její životopis(je tak neskutečně dlouhej :D) a možná udělám i nějakou tu grafiku, ale to si myslím, že ne, protože budu mít jen notebook s touchpadem bez myši. N uvidíme...tak se tu mějte "tymoshenkovsky"(jako já :D) a v pátek jsem zase tu :-* :) ♥
PS: Házím vám sem ještě video, který naprosto miluju - hlavně ten začátek(Yulia Volodymyrivna Tymoshenkooooo! - to přijmení je prostě dokonalý!!! ♥) a pak ten song!!

WELCOME!

18. října 2011 v 13:49 | posted by Snooki

WELCOME!

Vítejte na naší nově otevřené české stránce o bývalé ukrajinské premiérce Yulii Tymoshenko!
Postupně sem budu přidávat její fotografie, videa, grafiku, rozhovory s ní a mnoho dalšího. Tato stránka je založená na podporu této krásné političky, takže pokud proti ní něco máte, svůj názor samozřejmě projevte, ale bez sprostých slov, urážek a tak podobně. Jak asi všichni víte, tato politička momentálně není v lehké situaci, je ve vazbě a je na ní vedena politická štvanice. Všichni musíme věřit, že se nakonec pravda ukáže a Yulia bude propuštěna.
 
 

Reklama